+48 788 009 910    email: sklep@eumebluj.pl  

O firmie

Sklep eumebluj.pl prowadzony jest przez firmę eumebluj.pl Jolanta Skocz, która powstała w 2018 roku.

Zarówno sklep internetowy jak i kolekcje mebli, które oferujemy Państwu do sprzedaży to owoc nawiązania współpracy przez dwie osoby podchodzące do swojej pracy z wielką pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Jedną z tych osób jest właściciel firmy Meble Twoich Marzeń - Bogusław Ziętara, który produkcją mebli  zajmuje się od 2003 roku i śmiało można powiedzieć, że jakość i styl to jego motto. 

Drugim ogniwem jestem ja - Jolanta Skocz, właścicielka firmy eumebluj.pl. Przez okres kilku miesięcy poszukiwałam towarów, które mogłabym sprzedawać w swoim sklepie internetowym, gdyż to nie mogło być cokolwiek. Chciałam oferować do sprzedaży produkty dobre jakościowo, takie które z czystym sumieniem mogę polecić i które sama chętnie kupię. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to dobra cecha handlowca, ale ja po prostu nie umiem wciskać ludziom kitu:) Jakość i bezpieczeństwo oferowanych przeze mnie produktów są dla mnie najważniejsze.

Mam głębokie przekonanie, że to co Państwu oferujemy wywoła uśmiech zadowolenia na niejednej mniejszej i większej twarzy i nie będzie to ostatnia wizyta w naszym sklepie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl